Минулого року ми розпочали нашу програму підтримки талановитої молоді. Пройшов черговий навчальний рік і ми продовжуємо нашу традицію. Цей рік видався важким на олімпіади та конкурси для школярів, але наш підхід щодо олімпіад залишився незмінним. Ми відмічаємо учнів-олімпіадників. В цьому році в Планеті Щастя лише один учень досяг високих результатів: учень 11 класу Карпенко Кирило, який зайняв 2 місце в міській олімпіаді з інформатики.
Кирило отримав грошову премію та тематичні сувеніри відповідно до дісципліни, в якій він проявив свій талант. Сподіваємось, що ця невелика відзнака дасть розуміння про важливість науки в сучасному світі та дозволить розвивати свої здібності в цьому напрямку.
Також ми плануємо виступити менторами для учнів, які будуть реалізовувати МАН проекти в наступному навчальному році.

Сподіваємось, що наступного року ми продовжемо цю традицію.
